SNOW EXPO SKI TEST 2021 – Skolnity Wisła

SNOW EXPO SKI TEST 2021
Kolejna edycja darmowych testów nart i desek kilkunastu producentów odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 r. w Wiśle. Zapraszamy na SNOW EXPO SKI TEST.
 
Sobota: 8:00-15:00
Niedziela: 8:00-15:00
 
Najnowszy sprzęt na sezon 2021, narty i deski kilkunastu producentów będziecie mogli testować na stoku Skolnity Wisła. Są to największe testy w Polsce i jedyna okazja do bezpośredniego porównania oferty czołowych producentów.
 
Absolutnie za darmo, możecie zmieniać narty lub deski kolejnych marek i sprawdzać je w aktualnie panujących warunkach na stoku. To jedyna możliwość, aby idealnie dobrać wyposażenie do swoich umiejętności i potrzeb, jeszcze przed zakupem. Równocześnie jest to okazja do zdobycia najlepszej wiedzy, bezpośrednio od przedstawicieli producentów, wymiany doświadczeń i przekazania im swoich odczuć.
 

Nie wiesz jak wybrać sprzęt na kolejny sezon? Przyjedź na „SNOW EXPO – SKI TEST”.

 
Przetestujesz narty ⛷:
Blizzard
Dynastar
Elan
HEAD
K2
MAJESTY
NORDICA
Rossignol
VÖLKL
Wed’ze
Decathlon
Przetestujesz deski 🏂:

K2

Wydarzenie nagłaśnia JBL 🔊
Logistykę zapewnia MM Cars 🚗

Zobacz relację z ostatniej edycji SNOW EXPO SKI TEST

Share This Post

More To Explore

Bez kategorii

SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2023/24

SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój piąty sezon zimowy. W dniach 16 i 17 grudnia

Bez kategorii

SNOW EXPO TAURON ARENA KRAKÓW 2023

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy”  w TAURON ARENA KRAKÓW Piąta edycja niesamowitego, zimowego SNOW EXPO odbędzie się po raz pierwszy w TAURON ARENA