SNOW EXPO SKI TEST 2021 – Skolnity Wisła

SNOW EXPO SKI TEST 2021
Kolejna edycja darmowych testów nart i desek kilkunastu producentów odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 r. w Wiśle. Zapraszamy na SNOW EXPO SKI TEST.
 
Sobota: 8:00-15:00
Niedziela: 8:00-15:00
 
Najnowszy sprzęt na sezon 2021, narty i deski kilkunastu producentów będziecie mogli testować na stoku Skolnity Wisła. Są to największe testy w Polsce i jedyna okazja do bezpośredniego porównania oferty czołowych producentów.
 
Absolutnie za darmo, możecie zmieniać narty lub deski kolejnych marek i sprawdzać je w aktualnie panujących warunkach na stoku. To jedyna możliwość, aby idealnie dobrać wyposażenie do swoich umiejętności i potrzeb, jeszcze przed zakupem. Równocześnie jest to okazja do zdobycia najlepszej wiedzy, bezpośrednio od przedstawicieli producentów, wymiany doświadczeń i przekazania im swoich odczuć.
 

Nie wiesz jak wybrać sprzęt na kolejny sezon? Przyjedź na „SNOW EXPO – SKI TEST”.

 
Przetestujesz narty ⛷:
Blizzard
Dynastar
Elan
HEAD
K2
MAJESTY
NORDICA
Rossignol
VÖLKL
Wed’ze
Decathlon
Przetestujesz deski 🏂:

K2

Wydarzenie nagłaśnia JBL 🔊
Logistykę zapewnia MM Cars 🚗

Zobacz relację z ostatniej edycji SNOW EXPO SKI TEST

Share This Post

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

More To Explore

Testy nart
SNOW EXPO SKI TEST

SNOW EXPO SKI TEST 2021/22

SNOW EXPO SKI TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój czwarty sezon zimowy. Już w ten weekend, w dniach

SNOW EXPO SKI TEST 2021
SNOW EXPO SKI TEST

SNOW EXPO SKI TEST 2021 – Skolnity Wisła

Kolejna edycja darmowych testów nart i desek kilkunastu producentów odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 r. w Wiśle. Zapraszamy na SNOW EXPO SKI TEST. Sobota: