SNOW EXPO SKI TEST 2021/22

Testy nart

SNOW EXPO SKI TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój czwarty sezon zimowy.

Już w ten weekend, w dniach 11 i 12 grudnia 2021 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dziewiętnastu producentów sprzętu.

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:

BATALEON SNOWBOARDS, BURTON, DYNASTAR, ELAN, FLOW, FLUX, HEAD, K2, MAJESTY, NIDECKER, NOBILE, NORDICA, RIDE, ROME SDS, ROSSIGNOL, SIMS, VOLKL, WED’ZE by Decathlon.

 

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami  oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Na stoku obecny będzie także znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt – doskonały narciarz oraz Jacek Ciszak, znany z portalu Skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Obaj podzielą się wrażeniami z testów sprzętu.

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2020/21. W polskich górach

11-12 grudnia 2021 – Kotelnica, Białka Tatrzańska

15-16 stycznia 2022 – Słotwiny Arena, Krynica

19-20 luty 2022 – Skolnity, Wisła

 

Zobacz relację ze SNOW EXPO SKI TEST 2020

Share This Post

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

More To Explore

Testy nart
SNOW EXPO SKI TEST

SNOW EXPO SKI TEST 2021/22

SNOW EXPO SKI TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój czwarty sezon zimowy. Już w ten weekend, w dniach

SNOW EXPO SKI TEST 2021
SNOW EXPO SKI TEST

SNOW EXPO SKI TEST 2021 – Skolnity Wisła

Kolejna edycja darmowych testów nart i desek kilkunastu producentów odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 r. w Wiśle. Zapraszamy na SNOW EXPO SKI TEST. Sobota: