najczęstsze pytania

ZIMOWE SHOW

SNOW EXPO SKI TEST

Pierwsza edycja odbędzie się na Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej w dniach 11 grudnia (9:00-16:00) i 12 grudnia (9:00-15:00).

Druga edycja odbędzie się w dniach 15-16 stycznia 2022 na stoku Słotwiny Arena w Krynicy-Zdrój,

Trzecia edycja odbędzie się w dniach 17-20 luty 2022 na stoku Skolnity Wisła w Wiśle.

Testy są bezpłatne dla każdego, nie trzeba się wcześniej rejestrować.

Na stoku będzie kilkanaście namiotów ze sprzętem narciarskim/snowboardowym konkretnych marek. Aby wypożyczyć narty/deskę wystarczy podejść do namiotu marki, która nas interesuje, okazać dokument tożsamości i wypełnić krótki formularz wypożyczenia. Każdy wystawca posiada własny formularz.

Specjaliści profesjonalnie doradzą, wspólnie z Tobą dobiorą odpowiedni sprzęt oraz przygotują narty/deskę do jazdy testowej.

Wystawców ogłaszamy po kolei na facebooku SNOW EXPO. Pełną listę wystawców znajdziesz również w zakładce lista wystawców, ok. tydzień przed wydarzeniem.

Zazwyczaj nie wiemy jakie modele przygotował na testy konkretny dystrybutor. Jeśli otrzymamujemy taką listę, wstawiamy ją na facebooku SNOW EXPO w poście ogłaszającym konkretną markę. Jeśli interesuje Cię konkretny model, a nie znajdziesz listy na facebooku, zachęcamy do skontaktowania się bezpośrednio z dystrybutorem.

SNOW EXPO – NIE TYLKO DLA NARCIARZY

Najbliższa edycja odbędzie się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Bilety są dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w kasach podczas trwania SNOW EXPO. Kupując bilety przez Internet – oszczędzają Państwo swój czas, ponieważ w dniu wydarzenia zazwyczaj są duże kolejki do kas. Dodatkowo, w określonych terminach obowiązują niższe ceny w przedsprzedaży. Kliknij tutaj i kup swój bilet już teraz.

Dzieci do lat 7 pod opieką dorosłych wchodzą bezpłatnie

Bilet ulgowy przysługuje osobom:

  • do 26 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej
  • seniorom po 65 roku życia
  • osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunem.

Kliknij tutaj i sprawdź lokalizację i dojazd

Przy stadionie PGE Narodowym dostępny jest bezpłatny parking P+R, przy stacji kolejowej Warszawa Stadion. Po zaparkowaniu należy kierować się do wejścia do bramy numer 5 od strony Wisły (ok. 700m)

Parking podziemny jest płatny i kosztuje zgodnie z cennikiem PGE Narodowego 12 zł za dwie pierwsze godziny i 3 zł za każdą kolejną godzinę.

Wjazd dla samochodów od strony Wisły bramą nr 6.

Zapraszamy do przyjazdu rowerem. Przygotujemy bezpłatny i dozorowany parking rowerowy! 😊

Tak, szatnia będzie dostępna i bezpłatna.