najczęstsze pytania

SNOW EXPO SKI&SNB TEST oraz  SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy (poniżej)

SNOW EXPO SKI&SNB TEST

Pierwsza edycja testów odbędzie się na Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej w dniach 16 grudnia (9:00-16:00) i 17 grudnia (9:00-15:00) 2023 r.

Druga edycja testów odbędzie się w dniach 13-14 stycznia 2024 r. na stoku Skolnity Ski&Bike Park w Wiśle.

Trzecia edycja testów odbędzie się w dniach 3-4 lutego 2024 r. na stoku Czarna Góra Resort w Siennej.

Testy są bezpłatne dla każdego, nie trzeba się wcześniej rejestrować.

Na stoku będzie kilkanaście namiotów ze sprzętem narciarskim/snowboardowym konkretnych marek. Aby wypożyczyć narty/deskę wystarczy podejść do namiotu marki, która nas interesuje, okazać dokument tożsamości i wypełnić krótki formularz wypożyczenia. Każdy wystawca posiada własny formularz.

Specjaliści profesjonalnie doradzą, wspólnie z Tobą dobiorą odpowiedni sprzęt oraz przygotują narty/deskę do jazdy testowej.

Wystawców ogłaszamy po kolei na facebooku SNOW EXPO. Pełną listę wystawców znajdziesz również w zakładce lista wystawców, ok. tydzień przed wydarzeniem.

Zazwyczaj nie wiemy jakie modele przygotował na testy konkretny dystrybutor. Jeśli otrzymamujemy taką listę, wstawiamy ją na facebooku SNOW EXPO w poście ogłaszającym konkretną markę. Jeśli interesuje Cię konkretny model, a nie znajdziesz listy na facebooku, zachęcamy do skontaktowania się bezpośrednio z dystrybutorem.

SNOW EXPO – NIE TYLKO DLA NARCIARZY

Bilety są dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w kasach podczas trwania SNOW EXPO. Kupując bilety przez Internet – oszczędzają Państwo swój czas, ponieważ w dniu wydarzenia zazwyczaj są duże kolejki do kas. Dodatkowo, w określonych terminach obowiązują niższe ceny w przedsprzedaży. Kliknij tutaj i kup swój bilet już teraz.

Dzieci do lat 7 pod opieką dorosłych wchodzą bezpłatnie

Bilet ulgowy przysługuje osobom:

  • do 18 roku życia
  • seniorom po 65 roku życia
  • osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunem.

Kliknij tutaj i sprawdź lokalizację i dojazd

Tak, szatnia będzie dostępna i jest płatna.

Jest dostępny naziemny i podziemny parking TAURON ARENA KRAKÓW i jest płatny 10 zł za dzień