idea wydarzenia

najnowsze informacje

NIESAMOWITE, ZIMOWE TARGI I TESTY

Od 2016 roku “SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” oficjalnie otwiera sezon zimowy. Jesteśmy największą imprezą targową i testową w branży sportów i turystyki zimowej w Polsce.

Na naszej wystawie można podziwiać najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, odzież oraz akcesoria. Można także poznać zimowe destynacje, zaczerpnąć wiedzy od specjalistów, wreszcie spotkać i posłuchać najlepszych sportowców.

Podczas kolejnych edycji “SNOW EXPO SKI&SNB TEST” odwiedzamy również najlepsze polskie stacje narciarskie, gdzie absolutnie za darmo udostępniamy do testów najnowszy sprzęt większości producentów. To jedyna taka okazja w kraju, aby porównać rynkową ofertę i najlepiej dopasować wyposażenie do własnych potrzeb i umiejętności.

Pierwsze imprezy odbyły się na stadionie PGE Narodowym, ale odwiedzamy również inne miejsca w Polsce. W roku 2023 SNOW EXPO odbyło się w Krakowie, a w 2024 zlokalizowane będzie w MCK Spodek Katowice.

SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy.

Nasza ekspozycja jest doskonale uporządkowaną promocją aktywnej zimy.

Doświadczenie przyjemności ze sportów zimowych:

Poznanie oferty regionów narciarskich oraz biur podróży z możliwością rezerwacji i zakupu oferty specjalnej podczas eventu
Zapoznanie się z najnowszymi trendami:

Aspekt edukacyjny SNOW EXPO:

Nasza ekspozycja jest doskonale uporządkowaną promocją aktywnej zimy, podzieloną na: