SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2023/24

SE_7

SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój piąty sezon zimowy.

W dniach 16 i 17 grudnia 2023 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dwudziestu pięciu producentów sprzętu!

👉 Partnerami SNOW EXPO SKI&SNB TEST w Kotelnicy Białczańskiej w dniach 16-17 grudnia 2023 zostały firmy GoPro oraz Oakley. Obie firmy zaprezentują swoją ofertę w naszym śnieżnym miasteczku.

👉 Hotel Bania będzie gościł naszych ambasadorów i partnerów: Katarzynę Glinkę, Karolinę Filipkowską oraz Jacka Ciszaka i Króla Rowerów. Panowie zadbają o wspaniałe relacje live z Wydarzenia.

👉 w pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:

Bataleon Snowboards, Capita, Burton Snowboards Poland, DAKINE, Dynafit, Dynastar, Elan Skis, Flux Polska, Fischer Ski Polska, GoPro, HEAD, Julbo, Kästle Ski, K2 Skis, Low Presure, MAJESTY Skis, Nordica, Oakley, POC, RIDE SNOWBOARDS, Rossignol, SIMS Snowboards, Telos Snowboards, Union, VÖLKL Polska.

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek. Zapowiada się więc kolejna, rekordowa edycja, a prognozy pogody są fantastyczne.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami  oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2023/24. W polskich górach

16-17 grudnia 2023 – Kotelnica, Białka Tatrzańska

13-14 stycznia 2024 – Skolnity Wisła

3-4 lutego 2024 – Czarna Góra Resort

 

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od siedmiu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie i Tauron Arenie w Krakowie.

Szósty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO SKI&SNB TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.

Share This Post

More To Explore

Bez kategorii

SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2023/24

SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój piąty sezon zimowy. W dniach 16 i 17 grudnia

Bez kategorii

SNOW EXPO TAURON ARENA KRAKÓW 2023

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy”  w TAURON ARENA KRAKÓW Piąta edycja niesamowitego, zimowego SNOW EXPO odbędzie się po raz pierwszy w TAURON ARENA