ZAPRASZAMY NA DARMOWE TESTY NART I DESEK

do SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2023/24 zostało:

Darmowe testy nart i desek
Wisła – Skolnity

18.02 | DZIEŃ B2B | 8:00-15:00
19.02 | 8:00-15:00
20.02 | 8:00-15:00

16 – 17 grudnia 2023

Darmowe testy nart i desek 
Kotelnica Białczańska

13 – 14 stycznia 2024

Darmowe testy nart i desek
Skolnity Wisła

3 – 4 lutego 2024

Darmowe testy nart i desek
Czarna Góra Resort

"SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy"

WYSTAWA

sprzętu narciarskiego, snowboardowego i skitourowego oraz regionów i stacji narciarskich z całej Europy

GWIAZDY SPORTU

Małgorzata Tlałka, Andrzej Bargiel, Kinga Baranowska, Krzysztof Wielicki, Jacek Nikliński, Karolina Reimen Żerebecka, Maryna Gąsienica Daniel, Magda Lassota, Tomasz Kurdziel, Valerjan Romanovski...

DARMOWE TESTY

najnowszych nart i desek wielu producentów w topowych, polskich stacjach narciarskich

W sezonie 2023/24 spotkamy się już w listopadzie, w Krakowie na stacjonarnych targach "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy" oraz w grudniu, styczniu i lutym podczas "SNOW EXPO - SKI&SNB TEST" na najlepszych, polskich stokach narciarskich.
Będzie można poznać najnowszy sprzęt, testować i porównać bezpośrednio narty i deski wielu producentów. Nie zabraknie gości specjalnych i niespodzianek. Zapraszamy!
Arkadiusz Walus
CEO SnowExpo.pl

Idea SNOW EXPO

Już 11 i 12 listopada 2023 spotkamy się w Krakowie na SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy, a od grudnia w kolejnych ośrodkach narciarskich podczas SNOW EXPO SKI&SNB TEST gdzie zobaczysz i przetestujesz narty, deski i akcesoria topowych marek. Dla każdego zapaleńca sportów zimowych – od amatora po profesjonalistę. Będziesz mógł przetestować i porównać setki sprzętów, wielu producentów. To jedyny takie targi i testy narciarskie w Polsce. Na SNOW EXPO spotkasz również zawodowych narciarzy, najlepszych sportowców i fachowców. To olbrzymia dawka emocji, wiedzy i okazja na zdobycie autografów.

SNOW EXPO 2023/24. Nie może Cię tutaj zabraknąć!

SNOW EXPO 2023/24

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy”  w TAURON ARENA KRAKÓW   Piąta edycja niesamowitego, zimowego SNOW EXPO odbędzie się po raz pierwszy w TAURON

Czytaj więcej »
Zobacz film z ostatniej edycji
SNOW EXPO - NIE TYLKO DLA NARCIARZY